Комуністи України не будуть святкувати 7 листопада через "заморську заразу"

Вперше з 1991 року комуністи відмовились від масштабних акцій 7 листопада. Причина - "небезпечна заморська зараза" - грип.

Комуністична партія України не буде проводити масових маніфестацій з нагоди 92 річниці Великої Жовтневої революції у зв'язку з епідемією грипу.

Про це повідомляє прес-служба Центрального комітету КПУ.

"Святкування річниці Великої Жовтневої соціалістичної революції в цьому році буде проходити в умовах, коли Україна охоплена епідемією так званого каліфорнійського, або свинячого, грипу. У такій ситуації КПУ прийняла рішення не проводити в Києві масових маніфестацій, обмежившись покладанням квітів до пам'ятників революційної слави", - йдеться в повідомленні прес-служби.

"Вперше з 1991 року, коли в нашій країні затвердився злочинний режим олігархів і націоналістів, трудящі Києва не вийдуть 7 листопада на багатотисячні мітинги і демонстрації, на яких вони звикли відзначати своє свято і протестувати проти гніту, що панував навколо, і свавілля. Вперше за вісімнадцять років серце столиці - площа Жовтневої революції не заповниться цього дня яскраво-червоними прапорами", - наголошують у Компартії.

Таке рішення комуністи пояснили "турботою про здоров'я людей, залишених помаранчевими володарями один на один зі смертельно небезпечною заморською заразою".

Проте, 7 листопада члени КПУ "підуть до людей - і в Києві, і в найвіддаленіших куточках України".

Нагадаємо, у зв’язку з поширенням епідемії грипу та ГРВІ уряд вже ввів карантин і обмежив пересування у десяти областях України. Крім того, по всій країні закрито навчальні заклади та скасовано громадські заходи.

Проте Верховна рада 5 листопада вирішила звернутися до Кабміну з вимогою дозволити проведення масових заходів, незважаючи на епідемію. Як пояснив автор ініціативи, депутат-регіонал Юрій Мірошниченко, заборона масових зібрань під час епідемії заважає опозиції вести передвиборчу агітацію.

Читайте також:

Симоненка висунуто єдиним кандидатом у президенти від лівих сил

Симоненко: ЗМІ дебілізують підростаюче покоління

Симоненко запропонував повернути у школи радянські нормативи

Симоненко обурився, що націоналісти крадуть у нього гасла

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: