Комуністи відновлять знищений пам’ятник: Сталін живий і буде жити

Новий пам'ятник Сталіну комуністи мають намір зробити більш стійким до вибухів і інших можливих дій, спрямованих на його руйнування.

сталіна у запоріжжі підірвали_2
reporter.zp.ua
Сталіна підірвали
Бюст Йосипу Сталіну, знищений напередодні вибухом, буде відновлений, заявив перший секретар Запорізького обкому КПУ Олексій Бабурін.

"Сталін жив, Сталін живий, Сталін буде жити, у тому числі і у формі пам'ятника", - заявив під час прес-конференції перший секретар Запорізького обкому Олексій Бабурін.

За його словами, новий пам'ятник Сталіну комуністи мають намір зробити більш стійким до вибухів і інших можливих дій, спрямованим на його руйнування. Зруйнований пам'ятник Сталіну, за словами Бабуріна, був усередині порожнистим, тому відносно легко був знищений вибухом.

Він також оцінив загальну суму збитку в результаті підриву пам'ятника в сумі 270 тис. грн. За його словами, в результаті підриву невідомими пам'ятника Сталіну будівля партії отримала пошкодження. Зокрема, вибиті майже всі склопакети.

Крім того, Бабурін вважає подію актом тероризму. За його словами, вчора від групи молодих людей, що проходили повз будівлю обкому, відокремилася людина, яка прикріпила до пам'ятника господарську сумку.

"У нас була домовленість з Держслужбою охорони, що їня машина стоїть за рогом і щоб протягом двох хвилин після сигналу з нашого боку, вони відразу ж під'їжджали до нас. Коли машина ДСО під'їхала до обкому, охоронець вийшов з будинку до машини. У цей момент і пролунав вибух. Його кинуло на землю, і він отримав легку контузію. У результаті вибуху було знищено пам'ятник Сталіну", - заявив Бабурін.

Нагадаємо, 31 грудня, в Запоріжжі в результаті вибуху був повністю зруйнований пам'ятник Йосипу Сталіну.

Читайте також:

Пам’ятник Сталіну у Запоріжжі підірвали у Новорічну ніч

Запорізькому пам’ятникові Сталіну відрізали голову

У Грузії загадково зник пам'ятник Сталіну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: