Комуністи відзначають 140-річчя з дня народження Леніна

Українські комуністи проведуть у Києві урочистий мітинг на честь 140 років з дня народження родоначальника СРСР.

22 квітня комуністи відзначають 140 років з дня народження "вождя світового пролетаріату", засновника СРСР Володимира Леніна.

На бульварі Тараса Шевченка у Києві поруч з пам’ятником Леніну відбудеться урочистий мітинг. Святкові заходи комуністи проведуть і в інших українських містах.

Також до цього дня в Українському домі (який колись був київською філією Музею Леніна в Москві) вперше за останні 20 років виставили ленінську експозицію "ВождіЛєніє".

На Красній площі у Москві за традицією збереться керівництво КПРФ та прихильники комуністичної ідеології, які покладуть квіти до Мавзолею. "Ленін запропонував ідеологію, в центрі якої - людина праці, дружба народів і справедливість. А це те, що завжди рухало людством", - заявив лідер КПРФ Геннадій Зюганов напередодні знаменної дати.

Водночас серед росіян особистість Леніна досі викликає неоднозначну реакцію. За даними останнього опитування, третина громадян країни (31%) переконані, що пам'ять про Леніна збережеться в історії, але "ніхто вже не піде його шляхом". Трохи менше (24%) вірять, що "ідеї Леніна були спотворені його послідовниками". Ще 20%, як і раніше, вважають, що саме Ленін "вивів країну на шлях прогресу і справедливості".

Тим часом у біографії Леніна вчені досі знаходять нові факти. Так, наприклад, є припущення, що Володимир Ульянов був далеким родичем Петра Чайковського.

Читайте також:

Кожен п’ятий росіянин вважає, що Ленін вивів країну на шлях прогресу

На Львівщині Леніна переплавили у Матір-Україну

На День Перемоги в Луганську вивісять плакати зі Сталіним

У біографії Леніна виявлено нові факти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: