Комуністи вимагають поставити в Ялті пам’ятник Сталіну

Комуністи наголошують, що відновлення пам’ятника Сталіну є "громадянським обов’язком кожної людини".

21 грудня в Ялті відбудеться факельна хода, присвячена 130-річчю з дня народження радянського державного діяча Йосипа Сталіна з вимогою встановлення пам’ятника йому на міській набережній.

Організатором ходи виступив Ялтинський міський комітет Комуністичної партії України. Як повідомили організатори, збір всіх охочих взяти участь у заході намічено о 17 годині біля пам’ятника Горькому при вході в Приморський парк. Звідти колона попрямує до набережної Ялти. Окрім факелів, планується нести транспарант із зображенням пам’ятника Йосипу Сталіну.

Ялтинський міський комітет Компартії має намір закликати городян підтримати ініціативу відновити пам’ятник Сталіну, який знаходився раніше біля Ялтинського театру імені Чехова.

"Історія Ялти нерозривно пов’язана з іменем вождя. У 1945 році він був учасником Ялтинської конференції. Його рішення багато в чому зумовили післявоєнний устрій Європи і світу майже на п’ятдесят років", - упевнені комуністи Ялти.

Вони додали, що відновлення пам’ятника Сталіну є "громадянським обов’язком кожної людини".

Нагадаємо, на 92-у річницю Жовтневої соціалістичної революції з ініціативи комуністів у Криму було встановлено пам'ятник Володимиру Леніну.

Читайте також:

Націоналісти пообіцяли знести всі радянські пам'ятники в Києві

Козаки з газовими балончиками напали на Леніна й комуністів

У психлікарні на Буковині демонтували пам’ятник Леніну і Сталіну

У київському метро подряпали кувалдами горельєф Леніна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: