Комуністи вимагають повернути свято, яке "заклало основи незалежності України"

Комуністи зазначають, що події 1917 року заклали основи незалежності України, її економічного, соціального і духовного розвитку.

Лідер КПУ Петро Симоненко та заступник голови комітету з питань інвалідів та пенсіонерів Петро Цибенко пропонує Верховній раді повернути до календаря свято 7 листопада, як таке, що заклало "основи незалежності України"

Відповідний законопроект головний комуніст країни зареєстрував у ВР.

Згідно документу, верховній Раді пропонують викреслити з переліку державних свят, перерахованих у статті 73 Кодексу законів про працю "Святкові і неробочі дні" 2 травня, а на заміну додати: "7 листопада – річниця Великої Жовтневої соціалістичної революції".

Автори законопроекту пояснюють свою ідею тим, що "на відновленні свята 7 листопада – річниці Великої Жовтневої соціалістичної революції наполягає ветеранська громадськість, багато політичних і громадських організацій України".

У пояснювальній записці до законопроекту комуністи стверджують, що "події 1917 року заклали основи незалежності України, її економічного, соціального і духовного розвитку".

А день 7 листопада більшість громадян України до скасування свята "відзначали як свято підвищення стандартів життя, поліпшення добробуту, гарантій держави перед своїм народом у виконанні соціальних програм, дотримання прав і свобод".

Читайте також:

Дородові травми української демократії

У Луганську комуністи переписали гімн України

Комуністи хочуть святкувати річницю Жовтневої революції на державному рівні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: