Комуністи вимагають позбавити Львів матчів Євро-2012

Петро Симоненко закликав перенести фінальну частину Євро-2012 у Дніпропетровськ чи в Одесу через діяльність у Львові "профашистських організацій".

Лідер Компартії України Петро Симоненко запропонував забрати у Львова проведення фінальної частини Євро-2012 через події, які сталися в місті під час святкування Дня Перемоги 9 травня.

"Треба врахувати, шановні, що ми подали всій Європі сигнал, що у Львові не можна проводити фінальну частину "Євро-2012", - сказав він на погоджувальній раді Верховної ради у середу.

"І треба сьогодні нам вийти з ініціативою до УЄФА, щоб перенести у Дніпропетровськ чи в Одесу фінальну частину Євро, бо ми сьогодні не можемо гарантувати – і в тому числі, органи місцевого самоврядування, – які дії чинитимуть профашистські організації відповідно до своєї ідеології і політики, яку вони реалізують", - заявив Симоненко.

ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ В УКРАЇНІ: МАРШІ, БІЙКИ І СТРІЛЯНИНА

На думку Симоненка, під час подій 9 травня у Львові "органи місцевого самоврядування виступили на боці профашистських організацій".

Симоненко також запропонував вилучити з бюджету на 2012 рік статті щодо фінансування тих, хто воював на боці фашистів, "тобто вояків ОУН-УПА, це – додаткові пенсії та інші привілеї, а також фінансування будівництва пам'ятників тим, хто воював на боці фашистів".

Крім того, він запропонував заборонити діяльність націоналістичних організацій, які брали участь у інциденті 9 травня у Львові.

Нагадаємо, на День Перемоги у Львові сталася низка масових сутичок між членами ВО "Свобода" та представниками партій КПУ, "Батьківщина", "Русское единство" і ветеранами, в яких постраждали 14 людей.

Генеральному консулу Російської Федерації Олегу Астахову не дали покласти вінок до могили воїнів. За його словами, "кілька молодих людей вирвали його у мене з рук і стали його топтати, а потім зірвали з грудей співробітників консульства георгіївські стрічки".

МЗС Росії заявило, що 9 травня у Львові та "і в низці інших місць західної України мали місце витівки екстремістськи налаштованих націоналістичних сил, що переслідували та ображали ветеранів і громадян, для яких день Перемоги над фашизмом – це святий день".

Президент Віктор Янукович доручив генеральному прокурору Віктору Пшонці створити робочу групу для вивчення подій 9 травня і "вжити заходів реагування відповідно до законодавства".

Читайте також:

Генконсул РФ: у Львові "відморозки" витерли ноги об Росію

Очевидці: бійку у Львові спровокували вигуками "Хохлы - параша" і "Смерть Галичине"

Жириновський зажадав заборонити львів'янам в'їзд у Росію

У Львові невідомі і "свободівці" влаштували сутичку зі стріляниною, є поранені

ВідеоКомуністи вимагають позбавити Львів матчів Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: