Комуністи вимагають розслідувати діяльність Ющенка-президента

КПУ вимагає розслідувати діяльність Віктора Ющенка на посаді президента. Його звинувачують у зловживаннях службовим становищем та злочинному перевищенні повноважень.

Компартія має намір ініціювати розслідування діяльності Віктора Ющенка на посаді президента.

Про це заявив лідер КПУ Петро Симоненко.

"Ми будемо ставити питання щодо негайного та всебічного розслідування зловживань службовим становищем та злочинного перевищення повноважень громадянином Ющенком під час його перебування на посаді президента", - сказав він.

Симоненко нагадав, що за час перебування на посаді президента Ющенко "неодноразово, свідомо і брутально порушував закони. Зокрема, потурав незаконній торгівлі зброєю, рейдерській приватизації підприємств і захопленню земельних угідь".

"Перебуваючи на посаді президента, громадянин Ющенко проводив злочинну політику руйнації державних інститутів та узурпації влади, політику неофашизації України, насаджував ідеологію печерного націоналізму, ксенофобії та релігійної ворожнечі", - зазначили у Компартії.

"Компартія неодноразово піднімала питання щодо імпічменту президента Ющенка та притягнення його до відповідальності, в тому числі і кримінальної", - заявив Симоненко.

"Але, незважаючи на беззаперечні факти щодо порушення Ющенком законів та присяги, йому вдавалося уникнути покарання, ховаючись за президентською недоторканістю. Відтепер цієї перепони для притягнення громадянина Ющенка до відповідальності не існує", - заявив лідер КПУ.

Нагадаємо, 25 лютого колишній президент Віктор Ющенко передав справи новообраному президентові Віктору Януковичу. Ющенко зустрів Януковича на 4 поверсі Секретаріату президента й привітав із вступом на посаду.

Читайте також:

Ющенко впевнений, що Янукович підкоригує погляди відносно Росії

Лукашенко звернувся до Ющенка: я дуже тобі вдячний

Ющенко розповів, що відчув, коли Янукович став президентом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: