Комуністи вимагають СБУ перевірити діяльність Катерини Ющенко

Депутат від КПУ Катерина Самойлик закликала ГПУ та СБУ перевірити законність діяльності дружини екс-президента Ющенка. Катерину Ющенко звинуватили у розтраті грошей на "Дитячу лікарню майбутнього".

Народний депутат України від Компартії України Катерина Самойлик звернулася до СБУ та Генеральної прокуратури із закликом перевірити законність діяльності дружини колишнього президента України Катерини Ющенко.

"Катерина Ющенко, безоплатно використовуючи насамперед СБУ, влаштувала у краєзнавчому музеї Херсону, саме в тому відділі, де знаходяться документальні матеріали, ордени періоду Великої Вітчизняної війни, свою виставку. На честь себе, я так вважаю", – сказала Самойлик.

"Скільки ми можемо терпіти? Хто така для нас, для українського народу Клер Чумаченко-Ющенко, якій створюють всі умови робітники обласної державної адміністрації, стають на цирли перед нею – колишньою співробітницею Держдепу США?" - риторично запитала Самойлик.

Вона також додала, що не знає, "яке відношення ця приватна особа має до державних установ, на яких підставах вона користується будинками творчості, музеями, чи платить вона гроші за це".

"Цинізму цієї американської мадам немає меж, бо саме в рік 65-ї річниці Великої Перемоги вона дозволяє собі знущатися над пам’яттю, історичною правдою, над подвигом, над солдатськими вдовами, дітьми та онуками переможців. Це - святотатство", – переконана комуністка.

"Нехай вона краще розповість українському народові, куди поділа гроші на "лікарню майбутнього"? Де ці гроші? Адже люди, у тому числі, херсонці, останні копійки переказували заради здоров’я майбутніх поколінь. Чи не на ці гроші екс-президентша вояжує по Україні?", – додала Самойлик.

"Дитяча лікарня майбутнього" - проект дружини екс-президента Катерини Ющенко. У клініці кваліфіковані українські лікарі повинні були за допомогою ультрасучасного обладнання безкоштовно лікувати дітей, в основному, хворих на рак.

Проте наразі, майже через рік після запланованого, відкриття клініка досі не побудована.

Читайте також:

У Андрія Ющенка народилась донька

Дружина надарувала Ющенку жіночих костюмів на день народження

Росіяни відмовились платити 15 млн доларів дружині Ющенка
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: