Комуністи вимагають від Януковича заборонити націоналістів

Комоністи нагадали Януковичу,що голосували за нього на минулих президентських виборах з надією, що "Ви не допустите націонал-екстремізму і фашизації Україні".

Кіровоградський міський комітет Компартії України звернувся до президента Віктора Януковича з вимогою заборонити діяльність партій і організацій націоналістичного спрямування, в тому числі ВО "Свобода".

Відповідну заяву розповсюдила прес-служба обласного комітету КПУ. Зокрема, комуністи Кіровограда, учасники Великої Вітчизняної війни у своєму зверненні висловлюють обурення фактом підриву пам'ятника Сталіну в Запоріжжі, а також відсутністю належної реакції з боку влади.

"Вседозволеність, як відомо, породжує нові, більш тяжкі злочини. Це варварське пошкодження пам'ятника В. І. Леніну в Києві, знущання над пам'яттю воїнів, полеглих в роки війни, осквернення меморіалів та обелісків на їхню честь у західних областях України, підпали офісів Комуністичної партії в Полтаві, Львові, Запоріжжі ", - заявляють комуністи.

У зверненні до Януковича вони зазначили: "Голосували за Вас на минулих президентських виборах з надією, що Ви не допустите націонал-екстремізму і фашизації Україні. Тому сьогодні ми вимагаємо від президента України забезпечити всебічне розслідування правоохоронними органами Запоріжжя злочину і кримінального покарання винних ".

Нагадаємо, по всій Україні розпочалися масові арешти націоналістів, зокрема представників ВО "Тризуб" ім. С. Бандери через теракт у Запоріжжі, результатом якого став підрив пам'ятника Сталіну.

Читайте також:

Запорізькі ветерани збирають кошти на відновлення пам'ятника Сталіну

Міліція виправдала "свободівців": Сталіна підірвали не вони

Симоненко вимагає покарати Бандеру за знищений пам’ятник Сталіну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: