Комуністи вимагають відставки глави СБУ за фальсифікацію радянської історії

Компартія обурена тим, що"СБУ робить все "для звеличення фашистських посіпак у ранг героїв України".

Народний депутат від Компарітї Алла Александровська вимагає відправити у відставку Валентина Наливайченка з посади голови Служби безпеки України.

"СБУ стала структурним підрозділом Інституту національної пам’яті – розсадника націоналізму в Україні", - заявила Александровська 2 березня на засіданні парламенту.

За її словами, СБУ робить все для "фальсифікації і обчорнення радянської історії, для звеличення фашистських посіпак у ранг героїв України".

Депутат наголосила, що днями у Харкові відкрито виставку "Зламані долі – комуністичний терор в Україні в 1920-1950 роках". За її словами, саме на ці цілі СБУ витрачає державні кошти.

Александровська відзначила, що виставку організовано за безпосередньої участі так званого фонду "Україна 3000", який створено дружиною колишнього президента України Катериною Ющенко. За словами Александровської, на цю виставку витрачено гроші, які люди збирали на будівництво лікарні для дітей.

Нагадаємо, 1 березня президент Віктор Янукович призначив Валерія Хорошковського тимчасово виконуючим обов'язки голови Служби безпеки України. Сам Хорошковський розповів, що він виконує обов'язки керівника у зв'язку з відпусткою глави Служби безпеки Валентина Наливайченка.

Читайте також:

Янукович призначив Хорошковського в.о. голови СБУ

Шуфрич розповів, хто очолить СБУ

СБУ розкрила групу китайських шпигунів

Керівник СБУ піде з посади після інавгурації президента

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: