Комуністи все ще вірять в імпічмент Ющенка

КПУ чекає, коли подання про дострокову відставку Віктора Ющенка підпишуть "регіонали".

Один із лідерів Комуністичної партії Адам Мартинюк вважає, що провести процедуру імпічменту президента Віктора Ющенка все ще реально.

Про це Мартинюк заявив на прес-конференції в Івано-Франківську.

Комуністи заявив, що якби він був президентом, "і побачив, що мені реальний імпічмент, то, звичайно, оголосив би про припинення своїх повноважень добровільно". На думку Мартинюка, "одна справа піти добровільно з посади, і зовсім інша ситуація, коли буде оголошено імпічмент".

"Імпічмент - це ганьба для держави, і в першу чергу для людини, якій буде оголошено імпічмент", - наголосив Мартинюк. За його словами, "імпічментів не так багато було в історії різних держав".

Крім того, комуніст впевнений, що в Україні сьогодні все ще реальний імпічмент президенту. "Правда, процедура довготривала. Принаймні, якщо затягувати і дотримуватись всіх букв і духу закону, то для процедури імпічменту треба як мінімум дев’ять місяців. Навіщо імпічмент, якщо скоро вибори? Різниця полягає в тому, як президент піде з посади. Чи його не оберуть на другий термін чи оголосять імпічмент – це велика різниця", - зазначив Мартинюк.

Він також нагадав, що відкрито процедуру імпічменту поки що підтримують лише комуністи, які збирають підписи за цю справу. "Немає підписів, окрім 27-ми фракції комуністів. Жодна інша фракція не ставила підписів. А треба мінімум 226 підписів під звинуваченням", - зазначив політик.

"Верховна рада зробила багато потрібного для цієї процедури. Оприлюднено закон про тимчасові спеціальні слідчі комісії, який президент відмовився підписати. Залишилось ще одне: прийняти закон, в якому передбачено, як розглядатиме Конституційний суд подання Верховної ради, в тому числі і на предмет імпічменту", - зазначив Мартинюк. Він розраховує, що цей документ буде прийнято парламентом наступного пленарного тижня.

Після цього Мартинюк сподівається на участь Партії регіонів у процедурі імпічменту. Він зазначив, що обіцянку дати голос за імпічмент "регіонали" вже дали. Комуніст не виключив, що такі голоси може дати і фракція БЮТ, “бо стосунки між президентом і прем’єром, як і погода, міняються часто”.

"У нинішньому складі Верховної ради я не виключаю реальності імпічменту. Я виходжу з того, що 348 голосів, які треба для останньої крапки, як кажуть, якщо Партія регіонів і БЮТ ступлять на цю стежину, - є", - додав Мартинюк.

Нагадаємо, 24 березня стало відомо, що Партія регіонів вирішила почати процедуру імпічменту президента найближчим часом.

Про ухвалення партією відповідного рішення повідомив народний депутат Михайло Чечетов. Раніше про ініціювання процедури імпічменту оголосила Компартія.

Читайте також:

"Регіони" твердо вирішили почати імпічмент Ющенку

Спікер: для імпічменту потрібно ще 9 місяців

Ющенко вважає, що на нього тиснуть імпічментом

Литвин підписав скандальний закон про імпічмент

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: