Комуністи встановлять на Луганщині три пам’ятники Леніну

Кошти на встановлення монументів збирають серед людей. Люди самі фактично платять за свою ініціативу і встановлюють подібні пам'ятники - заявили комуністи.

Комуністи подали три заявки на встановлення пам'ятників Леніну в селищах Луганської області. Про це повідомив народний депутат від КПУ Спиридон Кілінкаров.

"У нас була ініціатива встановити пам'ятники Леніну в трьох селищах. Ми туди приїхали, провели громадські слухання, послухали людей, вони послухали нас ... І люди сказали: так, ми хочемо, ми бажаємо. Ніхто не може ігнорувати думку людей, і якщо буде така можливість, ми встановимо, адже ви розумієте, що на це потрібні певні фінансові ресурси ", - заявив Кілінкаров.

Комуніст зазначив, що кошти на встановлення монументів збирають серед людей.

"Тобто люди самі фактично платять за свою ініціативу і встановлюють подібні пам'ятники, і ніхто не може цього заборонити. Так, іноді доводиться захищати демократію кулаками, але що робити?", - наголосив нардеп.

Зазначимо, що в Україні також продовжують споруджувати пам'ятники вождям СРСР. Так 9 травня 2011 року в Одесі планують відкрити пам'ятник Сталіну.

До цього Одеська обласна організація КПУ планувала відкрити його до дня народження генсека ЦК КПРС у грудні, але вирішили перенести дату, щоб установка пам'ятника Сталіну розглядалася як політична акція напередодні виборів.

Крім того, у вересні 2010 року у французькому місті Монпельє поставлять пам'ятник Володимиру Леніну.

Раніше лідер КПУ Петро Симоненко заявляв, що ідеями Леніна сьогодні користується весь світ.

Читайте також:

За паплюження Леніна комуністи вимагають відправляти на каменоломні

На Одещині невідомі зірвали пам’ятник Леніну з п’єдесталу

Симоненко: Україна завдячує своєю державністю Леніну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: