Комуністи з регіоналами не захотіли захистити ЗМІ від перевірок під час виборів

Мораторій на перевірки ЗМІ, який перед виборами вводить парламент, не завжди ефективний

Верховна Рада відмовилася заборонити перевірки засобів масової інформації будь-якої форми власності в період передвиборної агітації на парламентських, президентських і місцевих виборах органами або посадовими особами, уповноваженими здійснювати державний контроль

Як повідомили в прес-службі парламенту, за відповідний проект закону № 7282 в першому читанні проголосували 125 депутатів. Не голосували за ухвалення закону фракції КПУ та Партії регіонів.

Зокрема, законопроектом пропонувалося внести відповідні зміни до законів про місцеві вибори, про вибори Президента і про вибори народних депутатів.

У пояснювальній записці до проекту закону зазначалося, що на кожні вибори парламент вводить мораторій на перевірки ЗМІ контролюючими органами у період агітації, однак не завжди такі постанови приймаються в перші дні виборчої кампанії.

У зв'язку з цим документ був направлений на запобігання використанню перевірок ЗМІ під час виборів для припинення діяльності деяких з них під час виборчої компанії.

Нагадаємо, сьогодні Верховна Рада Україна прийняла Закон "Про документи, що засвідчують особу і підтверджують громадянство України", що передбачає впровадження в Україні біометричних паспортів.

Читайте також:

Депутати дали добро на заміну паперових паспортів

Депутати полегшили життя ЗМІ на період виборів

Литвин образився на міністрів і відмовився від "години питань до уряду"

Рада збільшила штраф за розбовкування держтаємниці у 10 разів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: