Комуністи заговорили про вихід з коаліції

Леонід Грач має сумніви щодо спільного майбутнього з ПР через розходження по ряду ключових питань

Депутат фракції КПУ Леонід Грач вважає, що комуністи повинні вийти з існуючої коаліції.

"Я наполегливо ставитиму питання про вихід КПУ з коаліції", - сказав Грач.

"Ми не можемо при такому розвитку подій залишатися в коаліції. Нас втягують за вказівкою МВФ до підвищення пенсійного віку, підвищенню до 10 годин робочого дня. Усе це антикомуністичні ідеї. Так з ким ми дружимо"?, - підкреслив політик.

На питання, чи підніме КПУ ці питання на Раді коаліції, Грак відповів: "Там марно ставити ці питання, оскільки керівництво фракції Партії регіонів, на жаль, усе розуміючи, не може нічого іншого зробити окрім того, що їм говорять в оточенні президента, тому порушувати ці питання - все одно що коливати повітря".

В свою чергу, народний депутат Тарас Чорновіл заявив, що заява комуністів відносно можливості виходу їх фракції з правлячої парламентської коаліції - прояв внутрішньопартійної боротьби в Компартії.

Нагадаємо, тільки за минулий тиждень до лав парламентської більшості приєдналися четверо депутатів від БЮТ, проте один з них одразу попросив голову Верховної ради відкликати оголошення про його входження до складу коаліції.

4 червня лідер БЮТ Юлія Тимошенко заявила, що корупція у Верховній раді досягла небачених масштабів. Вона сказала, що за перехід до коаліції опозиційні депутати отримують по мільйону доларів.

Читайте також:

У Тимошенко розказали, як переманюють їхніх депутатів у коаліцію

Тимошенко розповіла, скільки заробляють депутати-"запроданці"

Фракція БЮТ демонстративно пішла з Верховної ради

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: