Комуністи закликали протестувати проти результатів виборів

Комуністи виступили за перерахунок бюлетенів в усі органи влади по всіх виборчих та дільничних комісій - насамперед у Криму, де, за даними КПУ, зареєстрований критичний рівень порушень.

Члени виборчої комісії Криму від КПУ заявили, що не довіряють підсумковим протоколам з виборів депутатів Кримського парламенту і вимагають перерахунку бюлетенів у зв'язку з порушеннями виборчого законодавства, які, за їхніми даними, мали місце в регіоні.

Комуністи заявили, що у Криму зафіксовані численні випадки загроз, підкупу та шантажу.

У заяві трьох членів ТВК йдеться, що різні факти указують на розроблену технологами Партії регіонів "цілу стратегію системної фальсифікації, яка і була покладена в основу проведення виборів".

Комуністи вимагають перерахунку бюлетенів щодо голосування за кандидатів у депутати Верховної Ради Криму по кожній виборчій дільниці, як по багатомандатному виборчому округу, так і по одномандатних мажоритарних округах.

Зазначимо, що комуністи також не визнають результати виборів до Луганської міськради і на посаду мера Луганська, якщо навіть їх кандидат виграє.

"Ми не визнаємо виборів, навіть якщо виграємо. Такої кількості зухвалих і відвертих фальсифікацій ще не було", - наголосив кандидат на посаду мера Луганська від Компартії Спиридон Кілінкаров.

За даними кандидата в депутати Луганської міськради Володимира Медяника, спостерігачами від КПУ складено близько 2 тисяч протоколів про порушення.

У свою чергу народний депутат України, лідер кримських комуністів Леонід Грач висловив підтримку луганським комуністам, "повсталим проти беззаконня регіоналів", і закликав українців до масової страйку.

Грач назвав протестні акції комуністів у Луганську "єдино правильним кроком, інакше ніхто цей шабаш не зупинить".

Лідер кримських комуністів вказав, що зараз в ході підрахунку голосів фіксується зростання подальших дій регіоналів щодо фальсифікації результатів, йде переписування протоколів.

Грач також закликав українців до масової страйку. "Якщо не будуть почуті наші вимоги, закликаємо всіх до масової страйку - по всій Україні", - заявив він.

Читайте також:

В Україні відбулись місцеві вибори

Регіонали звинуватили комуністів у підкупі виборців

Лідер кримських комуністів вийшов з парламентської більшості

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: