Комуністи зажадали відставки Тігіпка

Комуністи незадоволені позицією віце-прем'єра відносно необхідності приватизації державних підприємств, підвищення пенсійного віку та монетизації пільг.

Лідер Компартії України Петро Симоненко заявив, що парламентська фракція КПУ готова внести у Верховну раду пропозицію про відставку Сергія Тігіпка з посади віце-прем'єр-міністра з економічних питань.

"Ми обговорюватимемо це питання на фракції, і я не виключаю, що комуністи дійсно вийдуть з пропозицією звільнити Тігіпка із займаної посади, якій він абсолютно не відповідає", - сказав він.

За словами лідера КПУ, підставами для звільнення Тігіпка є провальні, на його думку, результати переговорів з Міжнародним валютним фондом з продовження співпраці з Україною, його позиція відносно необхідності приватизації державних підприємств, підвищення пенсійного віку та монетизації пільг.

Також Симоненко звинуватив віце-прем'єра в протидії зближенню України і Росії. "Адже усі ці неадекватні ідеї, антинародні ідеї, підкреслю, виходять від віце-прем'єра з економічних реформ, тобто можуть бути втілені в економічну політику держави", - підкреслив він.

Симоненко також назвав Тігіпка нездатним проводити реформи. "Ще півроку тому Компартія заявляла, що Тігіпко - одне з найслабкіших призначень в нинішньому Кабміні. Який з нього реформатор? "Тігіпкові реформи" - це багаті ще багатші, а бідні ще бідніші", - заявив він.

Зазначимо, що комуністи останнім часом постійно критикують віце-прем'єра. Раніше Петро Симоненко заявляв, що у випадку з Тігіпком "технологи надули повітряну кульку" для того, щоб "у черговий раз обдурити українського виборця" - і той потрапив до Кабміну.

Читайте також:

Симоненко назвав Податковий кодекс Тігіпка "тупим і бездарним"

Комуністи вимагають притягти Тігіпка до відповідальності

Комуністи знайшли в роботі Тігіпка черговий пролом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: