Комуністи збираються вигнати Грача

КПУ може позбавити Грача керівної посади. Причина - інформація джерел у партії про близькість політика до Дмитра Фірташа.

У суботу, 21 лютого, Комуністична партія України може вивести Леоніда Грача із партійного керівництва.

Цю інформацію оприлюднив сам Грач, зазначивши, що готовий "уважно вислухати" питання про його можливе виведення з керівництва партії.

“Завтра буде пленум ЦК Компартії, і розглядатиметься це питання. Якщо, звичайно, його затвердять члени ЦК на порядку денному і ухвалять таке рішення”, - сказав Грач.

“У зв`язку з чим таке рішення? Я завтра вислухаю уважно, сподіваюся, не з джерела інформації, без наближених, прихильників, а офіційну інформацію, то на неї і дам відповідь. Зараз більше не можу сказати”, - додав він.

Крім того, Грач не думає, що його можуть вигнати з Компартії. "Як це мене хтось може вигнати? Партія не приватна лавка, в партії є статут, програма, є в партії виборні органи, які вирішують це. Отже, персонально цього зробити ніхто не може, і говорити про це, принаймні, не культурно", - зазначив комуніст.

Коментуючи поширену в ЗМІ інформацію "джерел" про те, що між ним і газовим бізнесменом Дмитром Фірташем існують домовленості, Грач підкреслив: "Це все мерзотності, можете далі не цитувати! Я Фірташа в очі ніколи не бачив, і не збираюся бачити".

"Ситуація з цими "джерелами" нагадує мені 37-й рік, тобто всюди стукачі. Я почуваюся абсолютно впевнено, тому що я правий! Для мене це головне", - наголосив політик.

Нагадаємо, наприкінці минулого року в лавах комуністів виник скандал через розлучення голови КПУ Петра Симоненка. Пізніше Симоненко звинуватив Грача у тому, що той поливає брудом партію на сторінках "жовтої преси", маючи на увазі коментарі Грача щодо свого особистого життя.

ЗМІ також неодноразово писали про "бажання Грача змінити Симоненка". Втім, на це він відповів: "Хочу всім сказати - я і так лідер партії. Як особа я затребувана людина. А бути формальним лідером немає бажання. Якби я цього хотів, то міг би стати їм вже давно".

Читайте також:

Комуністи готуються виключити Симоненка зі своїх лав

У КПУ кажуть, що на партію тиснуть з RosUkrEnergo

КПУ підозрює, що розлучення Симоненка спровокувала Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: