Комуністи знову погрожують піти з коаліції і вимагають нові посади

Комуністи погрожують залишити коаліцію напередодні голосування за держбюджет-2010.

Комуністи вимагають ще посад і залишають за собою можливість вийти з коаліції, якщо їх будуть ігнорувати при кадровому розподілі. Про це пише газета "Сегодня" з посиланням на джерело в Компартії.

За словами джерела, після призначення комуніста Ігоря Калєтніка головою Держмитниці, комуністи хочуть іще посад, наприклад, губернаторів.

"Поки усе йде до того, що ми в коаліції залишимося. Але шанс, що ми вийдемо, є – якщо нас і далі будуть ігнорувати при розподілі портфелів", - заявило джерело.

"Якщо ми надумаємо виходити, то зробимо це красиво – напередодні ухвалення бюджету. Усім скажемо, що не враховано наші соцвимоги", - додав співрозмовник газети.

Як відомо, раніше комуністи звинуватили регіоналів у порушенні коаліційних домовленостей у частині кадрів і назвали призначення їхнього представника в Держмитслужбу умовою збереження коаліції.

У середу, 24 березня, це відомство очолив член КПУ Ігор Калєтнік. Крім того, кандидат комуністів Василь Волга був призначений головою Держкомісії з регулювання ринків фінансових послуг.

Втім, за даними ЗМІ, представники Компартії претендують на три губернаторські посади: у Вінницькій, Сумській і Херсонській областях.

Читайте також:

Комуністи пригрозили вийти з коаліції

Янукович і Симоненко почали переговори про вихід КПУ з коаліції

Симоненко пояснив, чому комуністів немає в уряді

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: