Комуністи звинуватили "Репортерів без кордонів" у дискредитації Януковича

Комуніст Голуб вважає, що "Репортери" діють на замовлення дискредитації влади в Україні.

Візит в Україну "Репортерів без кордонів" є частиною технології з дискредитації президента Віктора Януковича і коаліції. Так вважає народний депутат від фракції КПУ, заступник голови парламентського Комітету з питань свободи слова Олександр Голуб.

"Вони не зафіксували конкретних фактів щодо утисків свободи слова, це свідчить про те, що це надуманий візит, і його причина також надумана", - сказав Голуб, коментуючи візит "Репортерів без кордонів".

На його думку, будь-які заяви "Репортерів без кордонів" щодо ситуації з "ТВі" і "5-тим каналом" є втручанням у внутрішні справи двох господарюючих суб'єктів. "Те, що вони намагаються цинічно використати ці протиріччя, які виникли, свідчить про замовну діяльність з їх боку", - зазначив Голуб.

"Україна не є закритою країною, сюди може приїздити хто хоче, але повинна бути повага до нашої країни, законів і до українського суспільства", - резюмував народний депутат.

Нагадаємо, "Репортери без кордонів" закликали президента Віктора Януковича привселюдно пообіцяти захищати свободу слова в країні.

"Янукович повинен зробити публічну заяву, в якій запевнити, що він хоче захищати свободу слова в Україні і буде докладати для цього всіх зусиль", - сказав генеральний секретар організації Жан-Франсуа Жульяр.

Читайте також:

"Репортери без кордонів": в Україні існує цензура

"Репортери без кордонів" не чекатимуть на Януковича з відпустки

"Репортери без кордонів" прийдуть до Верховної Ради

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: