Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кондиціонер і зволожувач повітря як запорука комфорту у вашому будинку

Атмосфера в будинку повинна забезпечувати повноцінний комфорт і затишок, радувати і дарувати гарний настрій. Тому так важливо мати вдома "правильну" кліматичну техніку, яка подарує найкраще самопочуття.

Кондиціонер прохолода в будинку навіть у найспекотніші дні 

У літні дні всі ми знемагаємо від спеки. Часом стрілка термометра сягає таких позначок, що на вулиці складно перебувати навіть в тіні. А що говорити про будинок або квартиру — закритий простір, де тепле повітря, накопичуючись, робить перебування в чотирьох стінах просто нестерпним. Але ж недарма ми живемо в сучасному світі, де існує маса рішень щодо того, як забезпечити себе повноцінним комфортом при будь-яких погодних умовах. Кондиціонери врятують від виснажливої спеки, і будинок перетвориться в затишне приміщення, де ви будете насолоджуватися довгоочікуваною прохолодою. 

На сьогоднішній день існують такі різновиди кондиціонерів:

- моноблочні кондиціонери;

- спліт-системи;

- мульти спліт-системи. 

Що стосується моноблочних моделей, то це мобільні та віконні кондиціонери, бюджетні з можливих варіантів. Однак такі пристрої не завжди ефективні, вони підходять для охолодження тільки однієї невеликої кімнати. 

Спліт-система — це найпоширеніший варіант, він має два блоки (внутрішній і зовнішній). Такі моделі гарантовано охолодять повітря до температури, яка буде комфортна саме вам. Вони можуть мати досить широкий радіус дії, що й обумовлює їх ефективність. 

Що ж стосується мульти-спліт систем, то такий варіант підійде більше для офісних приміщень. Їх конструкція складається з одного зовнішнього і декількох внутрішніх блоків. 

Зволожувач повітря для вашого прекрасного самопочуття

А ось щоб поліпшити якість повітря в будинку, вам знадобиться зволожувачповітря, який наповнить атмосферу необхідною вологістю. Зволожувачі можуть бути:

- паровими (холодний і гарячий пар);

- ультразвуковими. 

Перший варіант — більш бюджетний і простий. Другий варіант вважається найбільш ефективним, має великий рівень продуктивності при мінімальних витратах електроенергії. Застосовується він не тільки в квартирах і будинках, але навіть в оранжереях, де правильний мікроклімат повинен підтримуватися ще більш ретельно.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції