Конфесійні симпатії українців: лідерство Київського патріархату та ставлення до єдиної церкви

Настрої православних українців дослідили на замовлення 1+1.

Соціологи дослідили конфесійні симпатії православних українців. Найбільшою за кількістю віруючих церквою є УПЦ-КП, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

До Київського патріархату оголосили себе належними майже третина респондентів. Утричі менше людей визнали себе вірянами УПЦ МП. До УАПЦ віднесли себе менше 1% українських православних. І аж 22% не пов'язали себе з жодною з церков, визначаючи себе "просто православними".

Думки щодо створення єдиної церкви розділились майже порівну. Категорично проти неї 19% опитаних. Радше проти, ніж за – 15%. Ідею об'єднання скоріше підтримують, ніж ні – 17%. І так само 17% цілком готові до єднання. При цьому чверть опитаних заявили, що їм все одно, чи буде в Україні єдина церква.

Як уже повідомлялося, у Києві в день пам'яті князя Володимира пройде хресний хід Української православної церкви Київського патріархату. Київська міська державна адміністрація повідомляє про можливі обмеження руху в центрі столиці.

Соціологи з'ясували, що думають українці про створення єдиної православної церкви - опитування

На замовлення "1+1" соціологи з’ясували, де сьогодні моляться українці, яким вони бачать майбутнє православ’я. За результатами дослідження, майже третина громадян належать до Київського патріархату. Думки щодо створення єдиної православної церкви розділились майже порівну. При цьому чверть опитаних заявили, що їм все одно, чи буде в Україні єдина церква. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: