Конфлікт між Супрун і Тодуровим. За іронією долі актор з "провокаційного" фільму потрапив на операцію до кардіохірурга

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Актора після лікування вже виписали.

Директор Інституту серця МОЗ України Борис Тодуров прооперував актора, який зіграв тезку-сепаратиста в фільмі "Наші котики" і якого у стрічці звали Борисом Михайловичем Тодуровим. Актора після лікування вже виписали.

"Мінливості долі", - прокоментував кардіохірург Тодуров цю історію в прямому ефірі програми "Право на владу" на телеканалі "1+1".

Стрічку "Наші котики" продюсувала колишня міністерка охорони здоров'я Уляна Супрун. Фільм - про українських воїнів, в якому з’явився негативний персонаж, його назвали "на честь" її затятого опонента щодо медичної реформи Бориса Тодурова.

Кардіохірург Тодуров прооперував актора, який зіграв його тезку - сепаратиста у стрічці «Наші котики».

Кардіохірург Тодуров прооперував актора, який зіграв його тезку - сепаратиста у стрічці «Наші котики». Уляна Супрун продюсувала художній фільм про українських воїнів, в якому з’явився негативний персонаж, що його назвали «на честь» її затятого опонента Бориса Тодурова. У студії ток-шоу «Право на владу» лікар розповів, що недавно прооперував актора, який зіграв «сепара» і вже сьогодні його виписали з лікарні. «Мінливості долі» - прокоментував Тодуров цю історію.

Опубліковано ПРАВО НА ВЛАДУ Четвер, 13 лютого 2020 р.

Раніше повідомлялося, що керівник Інституту серця Борис Тодуров міг збагатитись завдяки численним приватним компаніям, що заробляють на державному центрі та пов'язані з його родиною і найближчим оточенням. Сам він володіє великою колекцією нерухомості, яку складно придбати на одну лише зарплату.

Залиште свій коментар

Вибір редакції