Конфлікт у ПР: Ахметов порівняв однопартійця з собакою

Конфлікт між депутатами від Партії регіонів Рінатом Ахметовим та Віктором Тихоновим набирає обертів. Янукович став на бік Ахметова.

Віктор Тихонов, Рінат Ахметов
Рінат Ахметов порівняв Віктора Тихонова з собакою
На днях у Партії регіонів між депутатами Рінатом Ахметовим і Віктором Тихоновим виникла суперечка: політики розкритикували один одного, пригадавши про події 2005 року.

У інтерв'ю низці ЗМІ Тихонов висловив невдоволеність тим, що Ахметов побажав українському уряду швидких успіхів у боротьбі з кризою. Він заявив, що такі побажання не відповідають політиці партії, а також виразив невдоволення поведінкою Ахметова у 2005 році, коли, як відзначав Тихонов журналістам, "прем'єр-міністрові Тимошенко фірмову футболку Шахтаря одягав".

Рінат Ахметов ще 6 квітня, заявив: "Я дуже хочу, щоб уряд переміг кризу. Я не хочу боротися з урядом. Я хочу боротися з кризою, і це головна наша мета, щоб ми всі змогли перемогти кризу".

14 травня в Донецьку, Ахметов прокоментував заяву Тихонова про футболку шахтаря. Він, зокрема, заявив, що Тихонов робив все, щоб врятувати свою власну шкуру в 2005 році.

"Що стосується моєї поведінки в 2005 році, то моя совість чиста перед однопартійцями, а головне, перед собою. У 2005 році, думаю, ви всі пам'ятаєте, проти мене фальсифікували кримінальні справи, проти моєї сім'ї фальсифікували кримінальні справи, були обшуки, з бронетранспортерами. Близький друг Боря Колесніков знаходився у в'язниці. Якби я з кимось домовлявся, всього цього не було б", - сказав Ахметов.

"Що стосується пана Тихонова, то він, по-моєму, за однією і тією ж кримінальною справою проходив з Євгенієм Петровичем Кушнарьовим, царство йому небесне. Кушнарьов був арештований і знаходився в камері 10 діб і оголосив голодовку, Тихонов не знаходився там (у в'язниці) і 10 секунд. У мене питання, чому одна і та ж кримінальна справа - один знаходився 10 діб в камері, а інший не знаходився і 10 секунд. Відповідь одна, тому що у Кушнарьова була совість і гідність, а Тихонов біг швидше, ніж гончий собака, домовлятися зі всіма, щоб врятувати свою власну шкуру", - відзначив Ахметов.

Юлія Тимошенко
Юлія Тимошенко у футболці донецького "Шахтаря"
Крім того Ахметов назвав "маячнею божевільного" заяву Тихонова про те, що бізнесмен має намір купити луганський ФК "Зоря".

На цю критику з боку Ахметова екс-глава Луганської облради Тихонов відреагував досить різко. В інтерв'ю "Дзеркалу Тижня" регіонал виразив упевненість, що Ахметов перейшов кордон допустимого в дискусії, а також відзначив, що подальші рішення в конфлікті прийматиме вже керівництво Партії регіонів.

"Це вже перебір", - заявив Тихонов у коментарі виданню 14 травня, після того, як перервав своє відрядження в Луганську. - "Я вилітаю через півгодини. Завтра о дев'ятій зустріч з Януковичем. Якщо лідер не стане на мій захист, я захищатиму себе сам".

При цьому Тихонов заявив, що від заяв Ахметова страждає не лише він особисто, але і виборці, які підтримують його, з Луганської області. "Врешті-решт мова зараз не про мене. Про Луганщину", - підкреслив він.

Журналісти ЗН також довідалися, що 15 травня, Тихонов впродовж п'яти годин чекав зустрічі з лідером ПР Віктором Януковичем, але зустріч так і не відбулася.

Тим часом, заступник голови фракції Партії регіонів в ВР Ганна Герман 17 травня заявила, що Віктор Тихонов повинен вибачитися перед Ахметовим.

Читайте також:

Клюєв закликає вигнати з ПР тих, хто критикує Януковича

Рінат Ахметов: купівля "Зорі"? Це маячня божевільного

Чорновіл: між Януковичем та Ахметовим спалені мости

Янукович: наші стосунки з Ахметовим не зруйнувати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: