Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Конфлікт у Вишневому: місцеві жителі завалили паркан забудови і перекрили дорогу

Люди вимагають зупинити забудову свого улюбленого парку.

Жителі Вишневого перекрили трасу, аби відвоювати клаптик землі, який згідно з генеральним планом має бути парком. Однак там трактор зрівняв з землею всі висаджені місцевими мешканцями дерева, готуючи місце під забудову, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Ми хотіли потім показувати сину, що це його дерево, але все, що маємо – ось це", - показують знищені саджанці люди. Молодики, які "господарювали" на території парку, лише посміхалися на це. Плани забудовника – звести замість місця відпочинку для дітей багатоповерхівку. Очільник міста пояснює, що документи на оренду погоджували ще в 2007 році, і лиш нещодавно міська рада скасувала те рішення та ухвалила новий генеральний план, за яким має бути парк. Тепер конфлікт може вирішити тільки суд.

ВідеоУ Вишневому забудовники знесли трактором дерева, де за генеральним планом мав бути парк

Жителі Вишневого перекривають трасу, аби відвоювати клаптик землі, який згідно з генеральним планом має бути парком. Зранку трактор зрівняв з землею всі висаджені дерева. 

У Вишневому забудовники знесли трактором дерева, де за генеральним планом мав бути парк

Місцеві впевнені, що влада спеціально затягувала час, аби сплив термін судових позовів, адже із 2015 року отримували від забудовника плату за оренду ділянки, і лише у 2018-му скасували угоду оренди під тиском громади. Представник забудовника показує всі дозволи та переконує, що юридичних перешкод для робіт не існує. Натомість юристи бачать у справі невідповідності – зокрема інші назви компаній у документах і заборону на поточні роботи від місцевої влади. Нині триває зо два десятки судів, мешканці оббігали всі інстанції, але вважають це марним, бо скрізь справу затягують.

Урешті обурені ситуацією люди просто завалили огорожу будівництва. Та заблокували автодорогу, аби таки відвоювати зелену зону для своїх дітей.

Кореспондент ТСН Євгенія Цвєтанська

Залиште свій коментар

Вибір редакції