Конгрес українців закликав Європу посилити тиск на українську владу

У листі, який конгрес надіслав до керівників міжнародних організацій, йдеть про необхідність забезпечення поваги до прав людини, демократії і вільних і чесних виборів.

Світовий конгрес українців направив листа керівникам міжнародних організацій із закликом посилити тиск на владні структури України, щоб забезпечити повагу до прав людини, демократії і вільних і чесних виборів.

Як повідомляється, конгрес також закликав дотримуватися міжнародних зобов'язань України і виконати вимоги резолюції Європарламенту від 9 червня про ситуацію в Україні "Справа Юлії Тимошенко та інших членів колишнього уряду".

У листі конгресу звертається увагу міжнародного співтовариства на роль України як представника Європи у виконанні таких зобов'язань, як нинішнє головування в Комітеті міністрів Ради Європи, проведення в наступному році Євро-2012 і головування в 2013 році в Організації з безпеки і співробітництва в Європі ( ОБСЄ).

Копії листа були послані президенту України Віктору Януковичу і Уповноваженому Верховної ради з прав людини Ніні Карпачовій.

СКУ закликає президента припинити застосування в Україну "кримінального правосуддя як засобу досягнення політичних цілей і забезпечити виконання вимог Європарламенту, про які він заявив".

Лист СКУ було направлено генеральному секретарю ООН Пан Гі Муну, президенту Європарламенту Єжи Бузеку, президенту Європейської Ради Герману Ван Ромпею, президенту Єврокомісії Жозе Мануелю Баррозу, Генеральному секретарю Ради Європи Торбйорну Ягланду, президенту Парламентської Асамблеї Ради Європи Мевлут Чавушоглу, високому представнику Європейського союзу у закордонних справ і політики безпеки, віце-президенту Єврокомісії Кетрін Ештон, єврокомісару з питань розширення і політики сусідства Штефану Фюле і ще цілої низки установ та правозахісних організацій.

Читайте також:

Лукашенко: Захід тримає Україну на короткому повідку

Європа спростувала запрошення Тимошенко до Страсбурга

Конгрес українців закликав владу припинити нищівний курс щодо україномовної освіти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: