Конкурс на звання "найкращого учителя України" з призом у 100 тис. грн добігає кінця

Фіналісти конкурсу змагатимуться за звання найкращого вчителя планети і 1 мільйон доларів.

Рівно тиждень лишився, щоби поборотися за звання "найкращий учитель України" і 100 тисяч гривень. Саме така премія очікує на переможця конкурсу "Global Teacher Prize" - це прототип усесвітнього змагання педагогів-новаторів. Його куратором цьогоріч є канал "1+1", йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

ВідеоЗа тиждень завершується подача заявок на конкурс "Найкращий учитель України"

Насьогодні на участь уже номіновані дві тисячі педагогів, доповідають організатори - громадська спілка "Освіторія".

Найбільше заявок надійшло від учителів початкових класів, англійської, інформатики та математики. Найактивніші наразі Київ та область, Запоріжжя і Львів.

У вересні журі, бути в якому має честь і телеведуча Наталія Мосейчук, визначить п'ятірку фіналістів - вони стануть гостями всесвітнього освітнього форуму у Дубаї наступного року.

Єдиного переможця оголосять у жовтні на День учителя. Подати заявку ще не пізно - це можна зробити онлайн на сайті конкурсу до 15-го серпня.

2014-го року арабський мільярдер Сані Варки заснував премію Global Teacher Prize. Відтоді щороку найкращий вчитель планети, автор найінноваційнішої, найефективнішої, нестандартної методики навчання, отримує від Varkey Foundation мільйон доларів. В десятках країн у всьому світі – від Португалії до Грузії, від Марокко до Чилі – відбувається своя національна версія Global Teacher Prizе. 2017-го найкращого вчителя вперше оберуть і в Україні. 

Нагадаємо, команда громадської спілки "Освіторія" запроcила ведучу "1+1" Наталію Мосейчук стати куратором національної премії Global Teacher Prize Ukraine та увійти до складу жюрі.

Залиште свій коментар