Кононенко розповів про свою останню неформальну зустріч з другом Порошенком

За словами політика, такі зустрічі відбуваються рідко через графіки.

Народний депутат від фракції БПП Ігор Кононенко бачиться з президентом України Петром Порошенком, своїм давнім другом, головно на формальних зустрічах.

Як повідомив Кононенко в інтерв'ю виданню "Фокус", остання його неформальна зустріч з президентом відбулася на ювілеї батька Порошенка.

"За нинішнього графіка президента, та за моєго теж, таке спілкування зведено до мінімуму. Я не можу сказати, що воно відсутнє, але, на жаль, зустрічаємося дуже рідко. Не так давно батькові Порошенка виповнилося 80 років, я був присутній на ювілеї. Там у мене була можливість неформально поспілкуватися", — розповів скандальний політик.

Кононенко заявив, що в цілому бачиться з давнім армійським товаришем лише кілька разів на місяць під час формальних зустрічей голови держави з парламентом.

"Ні для кого не секрет, що будь-який депутат може записатися на прийом до президента і  залежно від його графіка протягом тижня-двох одержати згоду на цю зустріч. Плюс на сесійних тижнях передбачені різні формати зустрічей із головою держави. Це зустрічі з представниками депутатських фракцій або в більш вузькому форматі — з коаліцією", — заявив Кононенко.

Як повідомлялося раніше, нинішній голова українського уряду Володимир Гройсман заявив, що нардеп Ігор Кононенко не звертався до нього з жодним питанням після призначення прем'єр-міністром. Також Гройсману невідомо, яким бізнесом займається Кононенко.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: