Конотопського Леніна пофарбували в жовтий колір

До 92-ої річниці Жовтневої революції 1917 року хулігани пофарбували пам'ятник вождеві світового пролетаріату в жовтий колір.

У день, коли прихильники лівих поглядів відзначали 92-у річницю Жовтневої революції 1917 року, в Конотопі Сумської області невідомі зловмисники облили фарбою пам'ятник вождеві світового пролетаріату Володимиру Іллічу Леніну.

Пам'ятник Леніну, розташований в центрі міста поряд із будівлею міської ради, рано вранці 7 листопада був облитий жовтою фарбою.

"Очевидно, що в пам'ятник Леніну, який підноситься на постаменті, була кинута ємність із фарбою. Вона потрапила під високо підняту руку Володимира Ілліча. Виявивши фарбу рано вранці, співробітники міськвиконкому самостійно й оперативно її видалили", - повідомили чиновники.

За їхніми словами, дії зловмисників кваліфікуються в даному випадку як дрібне хуліганство, тому кримінальна справа порушуватися не буде.

Крім того, другий секретар Конотопського міського комітету Компартії України Анатолій Назаренко повідомив, що того ж дня в Конотопі з офісу міськкому КПУ були зірвані табличка і червоний прапор.

Водночас Назаренко запевнив, що "негідникам, які облили фарбою пам'ятник Леніну, зірвали табличку і прапор з партійного офісу, не вдалося зіпсувати комуністам святковий настрій".

В цей час у Білорусі (місто Новогрудка, Гродненська область) опозиціонери облили пам'ятник Леніна зеленою фарбою.

За підозрою в здійсненні цієї акції були затримані члени партії "Білоруська християнська демократія" Дарина Бахур і Юрій Казак. Молодих людей протримали в районному відділі міліції три години. Щодо них складено протоколи про адміністративне правопорушення.

"Вони були затримані лише на тій підставі, що в них була виявлена зелена фарба і рукавички", - поскаржилися в партії.

Разом із активістами була затримана ще одна дівчина. У неї знайшли балончик з червоною фарбою. Після з'ясування особи її відпустили.

Як відомо, торік Леніну в Донецьку невідомі пофарбували ноги білою фарбою. Працівники комунальних служб оперативно зафарбували ноги чорним.

А 6 листопада невідомі залили помаранчевою фарбою пам'ятник Володимиру Леніну в Калінінграді. Влада міста негайно доручила привести монумент до ладу, мобілізувавши для цього три бригади з прибирання міських вулиць.

Читайте також:

Пам'ятник Леніну в Калінінграді залили помаранчевою фарбою

Пам'ятнику Леніна в Петербурзі відрізали голову

Ленін помер від сифілісу, який підчепив від паризької повії

Націоналістам, які відбили Леніну ніс, світить 5 років тюрми

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: