Коновалюк виграв суд у СБУ

Суд не підтримав звинувачення Служби безпеки України на адресу Валерія Коновалюка у розголошенні державної таємниці.

Печерський райсуд Києва закрив справу, порушену за позовом СБУ проти депутата від Партії регіонів Валерія Коновалюка у зв'язку з порушенням законодавства про державну таємницю.

Як повідомили в прес-службі голови комісії ВР зі з'ясуванню обставин постачання до Грузії української зброї Валерія Коновалюка, суд постановив припинити провадження у цій справі у зв'язку з відсутністю складу злочину.

Коновалюк спростував звинувачення СБУ про розголошування державної таємниці.

"Зухвала і цинічна дія працівників СБУ в порушенні законів і Конституції лише демонструє, в якому стані знаходиться сьогодні дана спецслужба", - сказав Коновалюк. - "Невдала провокація Служби безпеки України була пов'язана з результатами розслідування збройових махінацій і корупції нинішньої влади. Замість того щоб займатися забезпеченням безпеки країни, боротися з корупцією і економічними злочинами вони навпаки їх прикривають, але я з цим боротимуся і йтиму до кінця".

Як повідомлялося , 26 січня стало відомо, що СБУ склала і направила до суду протокол про порушення законодавства про державну таємницю депутатом Верховної ради від Партії регіонів Валерієм Коновалюком.

Раніше СБУ порушила кримінальну справу за фактом розголошування відомостей, які представляють державну таємницю. 1 жовтня в Інтернеті була опублікована копія листа державної компанії з експорту й імпорту продукції і послуг військового і спеціального призначення "Укрспецекспорт" з грифом обмеження доступу, а також інтерв'ю Коновалюка з коментарем до цього документа.

Читайте також:

Генпрокуратурі передадуть матеріали про постачання зброї до Грузії

СБУ: Україна законно постачала зброю в Грузію

Ющенко передумав призначати Наливайченка головою СБУ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: