Коновалюка викликали на допит у Генпрокуратуру по справі отруєння Ющенка

Регіонал заявив, що до ГПУ не піде, оскільки всі факти, розслідувані ним, він вже надав, а справа давно перетворилася на фарс.

Генеральна прокуратура викликає депутата Верховної ради від фракції Партії регіонів Валерія Коновалюка для надання свідчень у справі про отруєння кандидата в президенти Віктора Ющенка у 2004 році..

За словами самого депутата, йому прийшла відповідна повістка.

При цьому політик відзначив, що не бачить сенсу відкликатися на цей виклик, оскільки він ще в 2004 році направив у Генпрокуратуру всі факти, які були розслідувані ним у складі слідчої комісії Верховної ради у цій справі.

Він відзначив, що ця справа перетворена на фарс, оскільки ніхто не займається розслідуванням реальних обставин отруєння.

Коновалюк відзначив, що надіслав у Генпрокуратуру листа, в якому просить призначити судово-медичну експертизу, а також почати перевіряти варіант, згідно з яким справа про отруєння Ющенка могла бути сфальсифікована.

Раніше на допит в ГПУ у справі отруєння Віктора Ющенка викликався віце-прем’єр-міністр з питань силових структур Володимир Сівкович. Проте він так і не з’явився на допит.

У вересні Генпрокуратура заявила, що заперечує версію про фальсифікацію отруєння.

Перед цим тимчасова слідча комісія Ради з розслідування обставин отруєння Ющенка зажадала від Генеральної прокуратури і Служби безпеки України порушити кримінальну справу за фактом фальсифікації його отруєння діоксином.

Сам Ющенко називав створення Радою цієї комісії спрямованим на затягування розслідування кримінальної справи про отруєння.

Як повідомлялося, що віце-прем'єра Володимира Сівковича викликали 31 березня на 15.00 у Головне слідче управління Генпрокуратури.

Сівкович зауважив, що готовий іти на допит у Генеральну прокуратуру, однак не до керівника слідчої групи в справі про отруєння Ющенка, а безпосередньо до генпрокурора.

Будучи парламентарієм, Сівкович очолював слідчу комісію Верховної ради з питань отруєння Ющенка і заявляв, що ніякого отруєння діоксином не було.

Читайте також:

Ющенко сподівається, що зі зміною влади справу його отруєння не закриють

У справі про отруєння Ющенка змінили слідчого

Віце-прем'єр Сівкович вважає, що його шантажують справою про отруєння Ющенка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: