Коновалюку повернули звання підполковника

Після зняття з Валерія Коновалюка звинувачень у розголошенні державної таємниці, суд повернув йому і звання підполковника.

Окружний адміністративний суд Києва задовольнив позов депутата від Партії регіонів Валерія Коновалюка до міністра оборони Юрія Єханурова у зв'язку з позбавленням його військових звань "капітан запасу", "майор запасу" і "підполковник запасу достроково".

Про це повідомили в прес-службі депутата.

Сам же Коновалюк пов'язує дії Міністерства оборони з його діяльністю на чолі спецкомісії ВР зі з'ясування обставин постачань до Грузії української зброї.

Нагадаємо, 4 грудня 2008 року Єхануров своїм наказом скасував накази про привласнення офіцерові запасу Валерію Коновалюку військових звань "капітан запасу", "майор запасу" і "підполковник запасу достроково", залишивши за ним лише звання старшого лейтенанта.

Управління прес-служби Міноборони аргументувало це рішення тим, що "попередні накази про привласнення Валерію Коновалюку військових звань в запасі не відповідали вимогам діючих на той час 31-ої статті закону про військовий обов'язок і військову службу і пунктам 81 і 82 тимчасові положення про проходження військової служби особами офіцерського складу.

19 лютого Печерський райсуд Києва закрив справу, порушену за позовом СБУ проти Коновалюка у зв'язку з розголошенням державної таємниці.

Читайте також:

Коновалюк виграв суд у СБУ

Єханурову не вистачає генералів

Єхануров: в НАТО розчаровані Україною

Україна представила в ОАЕ ексклюзивну зброю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: