Конституційний суд оприлюднив рішення щодо перейменування Дніпропетровської області

Суд дозволив змінити назву області у Січеславську.

Конституційний суд України дозволив перейменувати Дніпропетровську область у Січеславську. Відповідне рішення він ухвалив на закритому засіданні 2 квітня.

В документі йдеться, що проект закону про перейменування відповідає Конституції України.

"Конституційний суд України надав Висновок № 2-в/2019 у справі за конституційним зверненням Верховної Ради України про надання висновку щодо відповідності законопроекту про внесення зміни до статті 133 Конституції України (щодо перейменування Дніпропетровської області) (реєстр. № 9310-1) вимогам статей 157 і 158 Конституції України. Цим Висновком Конституційний суд України визнав законопроект про внесення зміни до статті 133 Конституції України (щодо перейменування Дніпропетровської області) (далі – Законопроект) таким, що відповідає вимогам статей 157 і 158 Конституції України", - повідомила прес-служба суду.

Нагадаємо, 20 листопада минулого року Верховна Рада підтримала перейменування Кіровоградської області і скерувала цей законопроект до Конституційного суду України, який не знайшов порушень в рішенні. Разом з цим нардепи провалили голосування за перейменування Дніпропетровської області, яку пропонували назвати Січеславською. Також 2016 року Верховна Рада ухвалила рішення перейменувати Дніпропетровськ на Дніпро.

Відео Порошенко вніс до ВР законопроект про перейменування Дніпропетровської області

Не Дніпропетровська і не Січеславська, а Дніпровська. Місце Петровського, певен глава держави - на смітнику історії, тож область має стати Дніпровською. 

Порошенко вніс до ВР законопроект про перейменування Дніпропетровської області

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів