Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Конституційний суд оприлюднив висновок комісії, за яким звільнили главу КСУ Шевчука

У ньому йдеться про дисциплінарні проступки та нехтуванням обов'язками.

Оприлюднено висновок постійної комісії з питань регламенту та етики Конституційного Суду України, на підставі якого було ухвалено рішення про звільнення глави КСУ Станіслава Шевчука.

Його поширила прес-служба установи.

У висновку йдеться, що Шевчука звільнили у зв'язку з вчиненням істотного дисциплінарного проступку, грубим та систематичним нехтуванням своїми обов'язками, що є несумісним з посадою очільника КСУ.

Раніше повідомлялося, що судді висловили Шевчуку недовіру. Правових наслідків це рішення не мало - законом не прописана процедура звільнення голови КСУ, окрім як за власним бажанням. Але судді розпочали голосування за його відставку з посади судді - і він втратив посаду. На його місце було призначено Наталю Шаптала. Звільнений Станіслав Шевчук оголосив про намір оскаржити свою відставку.

ВідеоЗвільнений Станіслав Шевчук оголосив про намір оскаржити свою відставку

Нового суддю Конституційного суду, замість звільненого вчора Станіслава Шевчука, має призначити Верховна Рада за своєю квотою. Депутати-правники переконані, що перестановки в Конституційному суді не завадять інавгурації новообраного президента, якого має привести до присяги саме голова суду. Водночас відставлений Шевчук уже оголосив про намір оскаржити рішення колег про своє звільнення з посади судді та голови суду.  

Звільнений Станіслав Шевчук оголосив про намір оскаржити свою відставку

Залиште свій коментар

Вибір редакції