Конституційний суд визнав декомунізацію законною

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Повний текст рішення оприлюднять згодом.

16 липня Конституційний суд на закритому засіданні визнав конституційним закон про декомунізацію — Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні і заборону пропаганди їх символіки.

Про це повідомляє TheБабель із посиланням на джерела в КС.

Нагадаємо, від самого ранку під Конституційним судом зібралися кілька десятків активістів. З головою Леніна та піонерськими краватками активісти вимагали не скасовувати закон про декомунізацію.

Як повідомлялося раніше, президент Володимир Зеленський не буде ініціювати скасування перейменувань декомунізованих міст. Але з такою ініціативою можуть виступити самі жителі цих міст, якщо Верховна Рада ухвалить підготовлений командою Зеленського "закон про народовладдя", який передбачає можливість проведення місцевих референдумів.

Нагадаємо, в Україні за чотири роки в рамках декомунізації демонтували 2,5 тисячі пам'ятників і пам'ятних знаків, які пропагували тоталітарний режим. Від моменту ухвалення законів про декомунізацію перейменовано 987 населених пунктів і 25 районів, майже 52 тис. топонімів.

Відео З головою Леніна та піонерськими краватками: активісти вимагали не скасовувати закон про декомунізацію

Під Конституційним судом від самого ранку зібралися кілька десятків активістів - вимагали не скасовувати закон про декомунізацію. Відповідне подання депутатів служителі Феміди нині розглядають у закритому режимі.  

З головою Леніна та піонерськими краватками: активісти вимагали не скасовувати закон про декомунізацію

Залиште свій коментар

Вибір редакції