Консультант ВР з правосуддя: 25% суддів треба посадити за кримінал

Консультант парламентського комітету Павло Барнацький розповів, як замість судей в Україні справи вирішують їхні шофери.

Головний консультант парламентського комітету з питань правосуддя Павло Барнацький заявив, що 25% українських суддів ухвалюють кримінальні рішення, за які їх можна притягувати до кримінальної відповідальності.

Загалом, за його словами, до 75% суддів приймають неправильні рішення.

Крім того, Барнацький наголосив на "ієрархічні системі" суддівства. Експерт розповів, що районний суддя має куратора у області, а обласні судді, відповідно, – у Києві. Коли виноситься те чи інше рішення, то суддя "радиться" із своїми вищими керівниками.

Розкритикувавши судову систему в цілому, Барнацький також навів конкретні приклади. Так, один суддя з міста Рівне, "на якому нема де клейма ставити", "відпочивав у Дубаї, а його водій тим часом у суддівській мантії розглядав адміністративні справи і своєю рукою заповнював документи від імені судді".

Барнацький підкреслив, що про цей факт є відповідні документи. "Але прокуратура не може порушити кримінальної справи, бо його брат працює начальником одного з відділів у ГПУ, а кум є у Раді суддів України", - констатував він.

Читайте також:

Суддя-хабарник Зварич подав у суд на Ющенка

Вінницький суддя вкрав землі на 12 мільйонів

Найбільш корумпованими українці вважають міліцію і суди

У суді, де "колядував" Зварич, знайдено мільйонні зловживання

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: