Контракта армія в Україні буде не раніше 2025 року

За словами глави Генштабу Григорія Педченка, переходу на контракт заважає обмежене фінансове та матеріально-технічне забезпечення Збройних сил.

 Перехід Збройних сил на контрактний принцип комплектування, з урахуванням фінансово-економічних можливостей держави, планується здійснити до 2025 року. Про це заявив начальник Генерального штабу - головнокомандувач Збройних сил України генерал-полковник Григорій Педченко.

За словами Педченка, питання продовження терміну переходу на контрактну службу до 2025 року виникло не випадково і зумовлено низкою об'єктивних і суб'єктивних факторів.

Зокрема, за словами глави Генштабу, переходу на контракт завадило обмежене фінансове та матеріально-технічне забезпечення Збройних сил у попередні роки.

"Це не дозволило створити ті мотиваційні чинники та умови проходження військової служби, які б залучали громадян і спонукали їх робити свідомий вибір на користь проходження військової служби за контрактом", - заявив Педченко.

За його словами, враховуючи непросту економічну ситуацію в державі, Генштабом спільно з Міноборони опрацьована стратегічна лінія щодо професіоналізації Збройних сил з урахуванням фінансово-економічних можливостей держави, яка передбачає завершити перехід на контрактний принцип комплектування до 2025 року.

За словами Педченка, він вже підписав відповідні директивні документи, які передбачають оптимізацію управлінського апарату Генштабу та скорочення його загальної чисельності на 30%.

Нагадаємо, що президент Віктор Янукович у своїй передвиборчій програмі "Україна для людей" в розділі "Сильна армія" заявив: "Я проведу військову реформу і забезпечу перехід на контрактну армію з 2011 року".

У той же час, з нагоди Дня соборності Янукович заявив, що Україна повинна заново створити нові національні Збройні сили.

Читайте також:

Українські солдати знов будуть самі готувати собі їжу

Українські солдати залишилися без хліба

В Україні створять сили бойового чергування і спецоперацій

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: