Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Контррозвідка СБУ затримала агента ФСБ Росії. Він саме копіював секретні військові документи

На російську спецслужбу працював громадянин України.

У середу, 30 жовтня, на Черкащині контррозвідка Служби безпеки України затримала агента ФСБ Росії, коли він отримував секретні документи військового характеру.

Затриманий - громадянин України. Його заарештували "на гарячому" - коли він копіював з допомогою спеціального технічного засобу таємні матеріали в оборонній сфері.

Контррозвідники встановили, що мешканець Черкащини був завербований кадровим офіцером ФСБ РФ на території Росії, виконував його завдання зі збору розвідувальної інформації щодо обороноздатності України. 

Задля отримання документів з обмеженим доступом агент російської спецслужби встановлював контакти з військовослужбовцями Збройних сил України. Для копіювання та передавання зібраних даних від російських кураторів він отримав спеціальний технічний засіб - його вилучили під час затримання.

затримання агента ФСБ РФ на Черкащині_1
Служба безпеки України

Нині здійснюються першочергові оперативно-слідчі дії в рамках кримінального провадження за ч. 1 ст. 111 (державна зрада) Кримінального кодексу України. Вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру в скоєні кримінального правопорушення і обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Санкція ч.1 ст. 111 ККУ передбачає позбавлення волі на строк до 15 років.

Контррозвідка СБУ плашка

Залиште свій коментар

Вибір редакції