Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Копи на Прикарпатті випадково вполювали водія зі смертельною дозою алкоголю в крові

Норму чоловік перевищив у 20 разів.

Алкогольний рекорд. Майже чотири з половиною проміле алкоголю в крові виявили патрульні у водія в Івано-Франківську, йдеться в ТСН.16.45.

Його автомобіль серед ночі зупинили лиш тому, що не працювала підсвітка номерів. Чоловік спокійно вийшов з машини, не хитався і поводився адекватно. Видав його тільки запах. Коли копи провели тест на драгері, очам не повірили. Доза майже смертельна, норму перевищує більш ніж у двадцять разів.

«Драгер справний, бо всі драгери проходять у нас сертифікацію. Тому цей момент ми виключаємо», - каже старший інспектор відділу звязків з громадскістю патрульної поліції в Івано-Франківській області Таміла Кульпа.

Шокованим копам водій пояснив, святкував свій день народження. Медики такими результатами тесту не здивовані. Кажуть, українці стали більше пити.  

«Він напевно часто вживає алкоголь великими дозами. Бо в нас є таке поняття, як стійкість до алкоголю. Зараз нічого дивного немає. Ми маємо результати і по 8 проміле алкоголю, не за кермом. Колись, років 30 тому, це дійсно була би смертельна доза. А зараз і 10 є, і люди виживають», - розповідає заступник головного лікаря обласного наркологічного диспансера Жанна Удовик.

Залиште свій коментар

Вибір редакції