Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Копи, яких у Чернівцях заскочили на хабарництві, успішно пройшли атестацію

Посередник полісменів встиг втекти. 

У Чернівцях керівник управління внутрішньої безпеки обласного управління поліції разом із заступником, яких заскочили на хабарництві, нещодавно пройшли атестацію. Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Два місяці тому за отримання неправомірної вигоди там затримали керівника слідчого управління одного з районів. Справу передали в управління внутрішньої безпеки, але її керівник вирішив підзаробити на затриманому колезі.

 "Начальник управління разом зі своїм заступником за посередництва адвоката звернулися до батька підозрюваного і почали вимагати від нього грошові кошти в сумі 11 тисяч доларів за вплив на військову прокуратуру щодо зміни кваліфікації дій підозрюваного", - заявив Євген Білоусов, перший заступник військового прокурора Західного регіону.

Поліцейські примудрилися запропонувати 5 тисяч доларів військовому прокурору, аби той змінив статтю на м'якшу. Інші 5 тисяч планували поділити між собою, ще тисячу – адвокату за посередництво. Прокурор хабар - не взяв, а обох поліцейських затримали.

"Предмет неправомірної вигоди – 5 тисяч, які пропонувалися військовому прокурору, вилучено під час огляду місця події, під час проведення обшуків у службових кабінетах також було вилучено 5 тисяч, які вони для себе залишили", - додав Білоусов.

Адвокат-посередник утік із Чернівців, слідчі встановлюють його місцеперебування. Стосовно полісменів відомо, що на ці посади їх призначили кілька місяців тому і вони успішно пройшли атестацію ще влітку.

Кореспондент ТСН Олег Тудан

Відео У Чернівцях борці з корупцією погоріли на хабарі

Як повідомлялося раніше, Управління внутрішньої безпеки СБ України спільно з військовою прокуратурою затримали на хабарі старшого оперуповноваженого УСБУ в Полтавській області.

Залиште свій коментар

Вибір редакції