Корабель "Червоного хреста" забрав з Лівії ще 19 українців

У Лівії залишилися ще близько 500 українців, але багато хто відмовляється їхати. Навіть тих 19, які покинули країну, довелося умовляти.

У неділю з Лівії на кораблі "Червоного хреста" були евакуйовані ще 19 українців. Про це пише "Сегодня" з посиланням на МЗС України.

"Ми домовилися з організацією "Червоного хреста", щоб вони взяли на борт і наших громадян, які не змогли раніше повернутися на батьківщину. Судно "Марія Долорес" (евакуювало співробітників "Червоного хреста". - авт.) Очікувало пасажирів у неділю з 12.00 до 14.00 в порту Місураті. Після цього вирушило до берегів Мальти», - розповів директор департаменту інформаційної політики МЗС Олег Волошин.

За його словами, на корабель могли потрапити всі охочі, які дісталися до порту в призначений термін. Всі евакуйовані українці працювали в Лівії медиками.

У МЗС також зазначили, що у Лівії залишилися ще близько 500 українців, але багато хто відмовляється їхати.

"Навіть деяких з тих 19, які покинули Лівію, нам довелося умовляти. Адже пізніше у нас може не буде можливості переправити українців з гарячої точки", - зазначив Волошин.

Раніше деякі медики повідомляли що не хочуть їхати тому, що відчувають себе дуже потрібними зараз в Лівії, крім того, там лікарям платять набагато більше, ніж в Україні.

Нагадаємо, 6 українських громадян 15 квітня було евакуйовано з Лівії на Мальту.

Раніше, 11 квітня десантний корабель "Костянтин Ольшанський" з 114 евакуйованими з Лівії громадянами України й іноземцями прибув у Севастополь.

Читайте також:

США подякували Україні за евакуацію американців з Лівії

Евакуйовані з Лівії українці тягли з собою техніку та шуби

В епіцентрі бойових дій у Лівії опинились українські лікарі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: