Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кораблетроща в Одесі: екіпаж танкера, який відмовляється від допомоги, можуть евакуювати примусово

Корабель завалився на бік і наближається до берега.

Суховантаж "Делфі", який напередодні зірвало з якоря у порту "Південний" сів на мілину під Одесою. За попередніми даними,  у судна відмовив двигун, йдеться у ТСН.12:00.

Судно вже за кілька метрів від берега, під час шторму хвилею корабель зняло з мілини й прибило до хвилеріза, судно б’ється об нього бортом.

Корабель повністю некерований, на ньому закінчилося пальне, все обладнання знеструмлене, зокрема, і рація. Достеменно відомо, що на борту перебувають троє людей, всі вони громадяни України. Вони категорично відмовляються залишати судно, тож їх не можуть евакуювати.

"Екіпаж відмовляється від будь-яких дій, вони виснажені і деморалізовані. Зараз ані буксир, ані рятувальний катер підійти не можуть, хвиля 2,5-3 метри, корабель дуже старий, "вбитий"", - коментує капітан Одеського порту Кирило Цурко.

Відео Екіпаж судна "Делфі", яке віднесло штормом, відмовляється від евакуації та допомоги

Біля Одеси через шторм зірвало з якоря суховантаж "Делфі". Судно стояло в акваторії порту "Південний". Його  почало відносити у море в бік Одеси. За попередніми даними, у суховантажа відмовив двигун. Видання Думская повідомляє, що натепер корабель сів на мілину. На борту можуть перебувати півтора десятки людей. З порту на порятунок вийшли два буксири. Рятувальні катери намагаються підійти і зняти з судна екіпаж.  

Екіпаж судна "Делфі", яке віднесло штормом, відмовляється від евакуації та допомоги

Чому екіпаж відмовляється від рятувальної операції, невідомо. Фахівці кажуть, або на борту щось заборонене, або в судна не оформлені усі необхідні документи. На кормі начебто написано "Молдова", але досі нема жодного офіційного підтвердження цьому. З’ясувати, звідки судно, не можуть і в одеському порту.

Також є інформація, що евакуації пручається власник судна. Танкер нібито готові були узяти на буксир, але судновласник вирішив, що це для нього задорого. Доки йшли перемовини, шторм посилився, і підібратися до судна стало дуже складно. 

Нині корабель переведено у режим кораблетрощі, тому евакуацію можуть почати примусово.

Кореспондент ТСН Олена Черняєва

Залиште свій коментар

Вибір редакції