Кораблі НАТО заходитимуть в українські порти "на постійній основі" — Полторак

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За словами міністра, таких домовленостей було досягнуто в Брюсселі.

Кораблі військово-морських сил країн-членів Північноатлантичного Альянсу регулярно відвідуватимуть порти України. Про це заявив міністр оборони Степан Полторак.

"Під час минулої зустрічі в штаб-квартирі НАТО у Брюсселі в форматі "Україна та міністри оборони країн НАТО" була досягнута домовленість, що ВМС наших партнерів з країн Альянсу на постійній основі будуть заходити в порти України", - розповів глава Міноборони.

Фотогалерея В порт Одеси зайшли два кораблі країн НАТО (6 фото)

Полторак додав, що це робиться на знак міжнародної підтримки України. "І ці заходи будуть як сигналом підтримки України, так і з метою проведення сумісних навчань, сумісної підготовки та досягнення сумісних показників у ході проведення навчань", — пояснив він.

Як повідомлялося, в перший день квітня в Одесі пришвартувалися два військових судна – канадський фрегат "Торонто" та іспанське судно "Санта Марія". А в середу стало відомо, що НАТО відправить у Чорне море кораблі для забезпечення проходження українських суден через Керченську протоку. Про це заявила представник США при альянсі Кей Бейлі Гатчісон.

Залиште свій коментар

Вибір редакції