Корчинський хоче влаштувати власний "Майдан" під гаслом "Геть усіх!"

Скандальний діяч Дмитро Корчинський організовує акції протесту по всій Україні.

21 січня на вул. Хрещатик у Києві відбулася презентація нової громадської ініціативи скандально відомого українського політика Дмитра Корчинського "Геть усіх!".

Корчинський має намір провести масові акції протесту по всій Україні з вимогою зміни всієї політичний еліти.

"Тим, хто останні 10 років був у владі потрібно заборонити балотуватися і обіймати будь-які керівні посади. Це люди, які заробляють на кризі", - заявив він.

Корчинський стверджує, що рух "Геть усіх!" буде широким громадським рухом, в якому візьмуть участь як окремі громадяни, так і організації. Сьогодні ж в акції взяли участь приблизно 20 молодих людей.

"Завтра будуть акції в Одесі, а наступного тижня - у всіх областях. Квітень буде найрішучішим місяцем", - пообіцяв Корчинський.

"Я готовий бути активістом цього руху, і сподіваюсь, що ми зараз обійдемося без начальників і вождів, і вони нам у принципі не потрібні", - додав він.

У маніфесті руху йдеться, що "національний порятунок полягає не в тому, щоб через вибори перерозподілити владу між фінансово-бюрократичними угрупуваннями, а в тому, щоб прибрати від влади всю бюрократичну верхівку, всю політичну еліту України".

При цьому "новою елітою стануть ті, хто зможе прибрати від влади нинішню еліту, тобто ті, хто організовує результативні акції громадянського опору".

Як відомо, Дмитро Корчинський очолює організацію "Братство", члени якої постійно беруть участь у різноманітних сутичках та заворушеннях, які відбуваються в Україні.

Читайте також:

В Україні пройшла акція проти політиків "Дістали!"
Янукович обіцяє владі народну непокору
В Україні - епідемія соціального песимізму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: