Корчинський коментує ЄСМ

Лідер партії “Братство” Дмитро Корчинський обіцяє виплатити 15-20 тис. дол. тому, хто помститься організаторам і учасникам акту вандалізму на Говерлі.

Дмитро Корчинський
УНІАН
Дмитро Корчинський визнає, що поділяє всі "слабкості та страхи" українців.
Лідер партії “Братство” Дмитро Корчинський обіцяє виплатити 15-20 тис. доларів тому, хто помститься організаторам і учасникам акту вандалізму на Говерлі. Як передає УНІАН, про це він сказав на засіданні круглого столу, присвяченому обговоренню цієї події.

Дмитро Корчинський вважає, що розбиратись з цим хуліганським вчинком повинна не держава, а суспільство. Він висловив жаль, що жодна з націоналістичних організацій не дала адекватної відповіді на хуліганські дії членів Євразійського союзу молоді. Він переконаний, що це свідчить про слабкість нації, яка не може за себе помститись, а також про те, що в Україні немає справжніх націоналістичних організацій.

Дмитро Корчинський повідомив, що "прищавим хлопцям" з ЄСМ знадобився один молоток і 400 грн. на квитки, а для відповіді також потрібен один молоток і можливо 200 доларів на дорогу. 

Відповідаючи на запитання, чому він сам і члени його “Братства” цього не зробили, він зауважив: "Я настільки відчуваю єдність з українським народом, що розділяю всі його слабкості, всі його страхи. Тобто я нічим не кращий, ніж інші українці".

Водночас він зауважив, що “Братство” готове виплатити 15-20 тис. доларів тому, хто, наприклад, привезе касету, на якій буде зафіксовано факт побиття одного з керівників ЄСМ Олександра Дугіна, або "наруга над його бородою", чи побиття інших організаторів та учасників акції на Говерлі.

У свою чергу, виступаючи на круглому столі, політолог Андрій Єрмолаєв висловив думку, що акція наруги над державними символами на Говерлі має ознаки спецоперації, бо була спрямована на те, щоб в українському суспільстві почалась ідеологічна дискусія про можливий конфлікт націоналізму з новими імперськими проектами тощо.

Андрій Єрмолаєв зауважив, що це у своїх коментарях підтверджував і сам Олександр Дугін.

Водночас, політолог вважає, що події на Говерлі не можна ототожнювати з офіційною позицією Росії, бо вони можуть також зашкодити новій євразійській позиції президентів Росії та Казахстану Володимира Путіна та Нурсултана Назарбаєва.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: