Корчинський вимагає в Росії безкоштовного газу й українських шкіл

Партія "Братство" вимагає для українців безвізового режиму, прийняття до ЄС, грошей та безкоштовного газу.

Партія "Братство" заявляє, що Росія повинна безкоштовно поставляти Україні природний газ, а також "відкривати українські школи в звільнених нами містах".

"Світ завдячує визволенням від фашизму насамперед нам, українцям. І лише в другу чергу – росіянам та іншим народам Радянського Союзу. Завдяки нам танки Гудеріана не ввійшли у Москву – Росія ніколи б не справилася з ворогом самотужки", - говориться в заяві, оприлюдненій прес-службою "Братства".

"Ми чекаємо від Росії - безкоштовного газу і відкриття українських шкіл в звільнених нами містах", - заявили в організації.

Крім того, "Братство" обіцяє 9 травня "петардами і димовими шашками нагадати послам європейських країн про жахи Великої Вітчизняної війни".

"Разом із живими ветеранами ми прийдемо до посольств Франції, Польщі, Бельгії, Данії, Норвегії, Росії, Британії та Ізраїлю. Ми вимагаємо безвізового режиму для визволителів та їхніх нащадків, прийняття до ЄС, грошей та безкоштовного газу", - заявили в Братерстві.

На думку організації, "Євросоюз – це врятовані нами країни, котрі зараз бридяться бачити нас у своєму колі".

"Це зараз бельгійці, датчани та інші роблять вигляд, що не знають ніякої України. А 65 років тому, облизуючи чобіт німецького солдата, вони сподівалися лише на Перший, Другий, Третій та Четвертий Українські фронти", - підкреслили в "Братстві".

"Боляче бачити, як бідують наші ветерани. В цьому винен не тільки наш уряд, але й уряди багатьох європейських країн. Вони всі повинні платити пенсії нашим ветеранам", - йдеться в повідомленні.

На думку "Братства", "українцям довелося у XX столітті знищити дві імперії: німецьку ми подолали героїзмом, радянську – саботажем".

"Ми чекаємо від Європи вдячності, грошей, почесного місця на ринках і безвізового режиму для всіх громадян України", - резюмували в організації.

Читайте також:

Активісти "Свободи" ледь не побилися з прихильниками легалізації наркотиків

Рух "Геть усіх" міняє листівки на зброю

Тягнибок висунув Польщі претензії за вандалізм

"Геть усіх" вимагають відставки Луценка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: