Кордон з Росією приведуть до ладу наступного року

Україна може розпочати демаркацію кордону з РФ в односторонньому порядку, а до 2010 року планує завершити оформлення українсько-російського кордону.


Міністерство закордонних справ України у 2010 році планує завершити оформлення українсько-російського кордону, заявив Володимир Огризко.

Він зазначив, що впродовж останніх півтора року українське МЗС не отримало відповідь російської сторони про початок роботи робочої групи з делімітації кордону, хоча всі документи уже готові.

Російсько-український кордон
УНІАН
За словами Огризка, не просувається належним чином роботи з делімітації Азовського моря і Керченської протоки.

Огризко наголошує, що в цьому плані Україна буде працювати виключно в рамках міжнародного права. "Нам пропонують якісь нововведення, яких не знає щонайменше сучасне міжнародне право", - заявив Огризко.

Він зазначив, що в більшості випадків не виконуються пункти Великого Договору між Україною та РФ.

За словами Огризка, Україна може розпочати демаркацію кордону з РФ в односторонньому порядку, оскільки Україна почала переговори про безвізовий режим з ЄС і планує запровадити такий режим у 2012 році.

Він наголосив, що для отримання безвізового режиму Україна повинна виконати певні вимоги, серед яких – забезпечення безпеки на українських кордонах.

"Ми будемо вимушені йти на кроки, які забезпечать те, щоб ми могли просуватися у переговорах з ЄС саме в тому темпі, який ми визначили… Тут немає жодних анти- якихось намірів, є дуже чітке бажання забезпечити реалізацію важливого для українських громадян питання", - зазначив він.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: