Кордон з Україною буде паралізований. Польські митники анонсували масштабний страйк

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Польські прикордонники вимагають підвищення зарплатні.

Працівники Прикордонної служби Польщі планують почати так званий "італійський страйк", якщо уряд не виконає їхніх умов. 

Про це у четвер, 20 вересня, пише Польське радіо.

"Якщо уряд не відповість на очікування Прикордонної служби, розпочнеться італійський страйк. А тоді, перетинаючи кордон з Україною, нам доведеться чекати не шість годин, як нині, а навіть і всю добу", - зазначає видання.

Неофіційно прикордонники зазначають, що коли дійде до італійського страйку, "польсько-український кордон, фактично, буде паралізований".

У повідомленні йдеться про те, що рух на польсько-українському кордоні зростає нечуваними темпами. Від січня по серпень поточного року його перетнуло майже 14,5 мільйонів осіб. "Уже сьогодні ситуація на польсько-українському кордоні погана, натомість справжня катастрофа - попереду", – прогнозує видання.

До протесту готуються силові та воєнізовані служби по всій Польщі. Серед них є також співробітники Прикордонної служби, які, серед іншого, вимагають збільшення зарплат. План протестів вже розроблений. У жовтні у Варшаві відбудеться всепольська демонстрація співробітників цих структур, а якщо уряд не поступиться – черговим етапом буде італійський страйк.

Італійський страйк полягає у неповному або частковому виконанні своїх обов'язків з боку працівників.

Міністерство внутрішніх справ на запитання про те, що зробить у випадку паралічу кордону, конкретної відповіді не дало.

Нагадаємо, раніше посольство України в Польщі попереджало про можливе збільшення черг та тривалості проходження митних процедур на україно-польскому кордоні через розпочатий у п'ятницю, 7 вересня, польськими митниками "тихий страйк".

ВідеоПольща депортувала українку через підозру у спробі повалити уряд за російські гроші

Польща депортувала українку та заборонила їй в'їзд в інші країни шенгенської зони. Жінку та її чоловіка-поляка підозрюють у справі повалення уряду за російські кошти. Провладний депутат Аркадіуш Чарториський заявив, що спецслужби повинні придивитися до ймовірних зв'язків з російською оборонною промисловістю.

Польща депортувала українку через підозру у спробі повалити уряд за російські гроші

Залиште свій коментар

Вибір редакції