Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Корисно, але дорого: українські вегани дивують тренерів силою, а лікарів – тривалістю життя

Дієтологи кажуть, що вітамінні добавки дозволяють безболісно компенсувати нестачу компонентів тваринної їжі.

У Міжнародний день вегана журналісти дізнавалися про всі привілеї та недоліки тих, хто не їсть ні м’яса, ні риби, ні яєць, ані молока. Ці люди вважають себе витривалішими за тих, хто їсть м’ясо, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Шеф-кухарю Даніелю 27, він готує веганський бургер. Продукти тваринного походження не їсть уже шість років. "Цінність білка і продуктів тваринного походження переоцінена. Це лобіюється компаніями-виробниками цих продуктів, щоби ми ходили і купували", - пояснює він. Даніель не їсть навіть мед, бо йому шкода бджілок. "Все-таки бджіл експлуатують, їх убивають", - каже кухар. Дружина його також стала веганом, не годують м'ясом і дитину – через веганство навіть у садочок не водять, і до лікарів теж. Пояснюють, що в дитсадку важко домовитися про окреме харчування, а до лікаря нема потреби – дитина не хворіє.

ВідеоДень вегана: які привілеї та недоліки тих, хто не їсть м’яса, риби, яєць та молока

Вони кажуть, витриваліші за людей, що їдять м’ясо. Вони запевняють, від них немає навіть запаху поту. І живуть вони, за їхніми словами, набагато довше. Вони – вегани. У Міжнародний день вегана ТСН дізналася про всі привілеї та недоліки тих, хто не їсть ні м’яса, ні риби, ні яєць, ані молока. 

День вегана: які привілеї та недоліки тих, хто не їсть м’яса, риби, яєць та молока

Веганські булки для бургера без слідів молока – там овочі, фалафель, смажений зі спеціями сир тофу і смородиновий соус. Олеся показує, що вегани ще й витриваліші й сильніші за людей, що їдять м'ясо – тренер Руслан не дасть збрехати. "У мене було якесь упереджене ставлення до веганів, сироїдів. Костянтин Анатолійович, чоловік її, виявився найвитривалішим, найсильнішим за всю мою кар’єру" - зізнається він. Тренер навіть собі хотів стати веганом. "Був на бобах, квасолі та все таке, доки вранці не встав, на автоматі відкрив холодильник і взяв котлетку", - каже він.

За професією Олеся кондитер – виробляє шоколад без цукру. На ранок у неї смузі, на обід салат із помідорів, хурми та руколи, а на вечір – гаспачо. Почувається, каже, добре, і навіть запах поту втратила. "Тіло не пахне, і це перемога. Це прикольно", - каже вона. Але коштує веганство недешево – у столиці на харчі йде більше 10 тисяч на місяць. Вегани їдять відбірні органічні продукти, інакше їжа не смачна.

Дієтолог Галина каже, що вегани не обділені вітамінами люди, як більшості здається. "На сьогодні можна дійсно так підібрати раціон харчування, що можна відмовитися від продуктів тваринного походження. Є вітамінні препарати, які компенсують ті речовини, які містять продукти тваринного походження", - пояснила вона. Медики також припускають, що й живуть вегани довше за м’ясоїдів, бо більшість із них дотримуються здорового способу життя – не палять і займаються спортом. Але дітям нав’язувати це дієтолог не радить: якщо дитина хоче м'ясо – вона має його отримувати. Принаймні, щоб вона могла зробити свій вибір у майбутньому самостійно, а не під тиском батьків-веганів.

Кореспондент ТСН Наталія Гончарова

Залиште свій коментар

Вибір редакції