Користувачів соціальної мережі Facebook атакує масовий вірус

Як відомо, вірус потрапляє до вашого девайсу лише тоді коли ви переходите за сумнівним посиланням.

У соціальній мережі Facebook з'явився вірус, який нещодавно активно почав поширюватися у Європі та США, тепер він з'явився в мережі в Україні.

Як повідомляє видання Watcher, вірус виявили близько двох днів тому.

Таким чином, користувачі соціальної мережі отримують повідомлення від друзів з сумнівними посиланнями, коли ви за ним переходите - вам пропонується встановити нову версію вашого браузеру, саме тоді вірус потрапляє у ваш девайс.

Інші випадки зараження вірусом зафіксовані, коли користувачу приходить повідомлення про те, що його публікацією поділився хтось з друзів та при цьому відмітив його. Тим часом, у самому пості розміщено відеоролик та посилання, якщо ви перейдете за ним - ваш браузер автоматичне почне нібито оновлюватися, тоді вірус і потрапляє до вас.

За інформацією видання, поки що відомі випадки зараження лише браузера Chrome, але не виключено, що й інші можуть бути уразливими до загрози.

Якщо вірус вже потрапив на ваш девайс, необхідно через диспетчер завдань закрити усі процеси, а після цього видалити у вашому браузері нове вірусне оновлення або розширення.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: