Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Користувачів соціальної мережі Facebook атакує масовий вірус

Як відомо, вірус потрапляє до вашого девайсу лише тоді коли ви переходите за сумнівним посиланням.

У соціальній мережі Facebook з'явився вірус, який нещодавно активно почав поширюватися у Європі та США, тепер він з'явився в мережі в Україні.

Як повідомляє видання Watcher, вірус виявили близько двох днів тому.

Таким чином, користувачі соціальної мережі отримують повідомлення від друзів з сумнівними посиланнями, коли ви за ним переходите - вам пропонується встановити нову версію вашого браузеру, саме тоді вірус потрапляє у ваш девайс.

Інші випадки зараження вірусом зафіксовані, коли користувачу приходить повідомлення про те, що його публікацією поділився хтось з друзів та при цьому відмітив його. Тим часом, у самому пості розміщено відеоролик та посилання, якщо ви перейдете за ним - ваш браузер автоматичне почне нібито оновлюватися, тоді вірус і потрапляє до вас.

За інформацією видання, поки що відомі випадки зараження лише браузера Chrome, але не виключено, що й інші можуть бути уразливими до загрози.

Якщо вірус вже потрапив на ваш девайс, необхідно через диспетчер завдань закрити усі процеси, а після цього видалити у вашому браузері нове вірусне оновлення або розширення.

Залиште свій коментар

Вибір редакції