Корнійчук: по ночах в'язні залякують Луценка криками "Дайте за нього потриматися!"

Колишній колега Луценка по Кабміну Тимошенко Євген Корнійчук розповів, як серед ночі в СІЗО можна було почути погрози на адресу Луценка.

Колишній перший заступник міністра юстиції Євген Корнійчук заявив, що чув, як ув'язнені слідчого ізолятора погрожували колишньому міністру внутрішніх справ Юрію Луценку.

Про це він повідомив в інтерв'ю газеті "Високий Замок".

"Іноді серед ночі (в СІЗО) можна було почути погрози на адресу Луценка. Хтось із засуджених, у кого був на нього зуб, кричав: "Дайте мені за нього потриматися!", - розповів Корнійчук.

Нагадаємо, обидва екс-міністри уряду Юлії Тимошенко утримувалися в Лук’янівському СІЗО, однак 15 лютого Корнійчука випустили під підписку про невиїзд.

Корнійчук також зазначив, що в камері ведеться цілодобове спостереження. "Угорі висить відеокамера, яка спостерігає за тобою 24 години", - сказав він.

За його словами, камери в СІЗО переповнені, і люди змушені ділити одне ліжко на двох.

Раніше соратниця Луценка Тимошенко заявляла, що над ним у СІЗО знущаються: "його допитували в кімнаті напроти тої, в якій допитували мене, і я чула як Юра кричав... В тому, що там знущаються над ним, нема ніяких сумнівів".

Днями в ГПУ заявили, що Луценко утримується в СІЗО, оскільки міг виїхати за кордон, зривав слідство і виявляв до нього неповагу.

Читайте також:

Луценка посадили, бо він на повістках писав "Могильов - дурень"

Луценко в СІЗО вигадує політичні анекдоти

Тимошенко заявила, що над Луценком знущалися: "я чула, як Юра кричав"

Луценка у в'язниці кличуть "Юзіком", а суддю-колядника - "Мюнхгаузеном"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: